Trumore Kullanıcı Sayısı Açıklandı

Türkiye’nin yıllardır gerçekleştirmeye çalıştığı projelerin başında gelen yerli otomobil, dün tarihi bir aşamayı daha geride bıraktı. Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg) tarafından üretilen T10X isimli C-SUV otomobilin ön sipariş programı, noter huzurunda gerçekleştirilen bir çekilişle resmen tamamlandı. Bundan sonraki aşamada, araçların teslimatları başlayacak.

Şimdiyse Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş’tan bir açıklama geldi. Karakaş, Togg’un bir süre önce kullanıma sunduğu Trumore isimli mobil uygulamanın aktif kullanıcı sayısını açıkladı. Ayrıca mobil uygulamanın Togg T10X ön sipariş programı için nasıl bir rol oynadığı da açıklandı.

Trumore, 1 milyon indirme barajını geride bıraktı!

Gürcan Karakaş tarafından yapılan açıklamalarda, mobil uygulamanın sadece 9 haftada 1 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaştığı ifade edildi. Karakaş ayrıca T10X ön siparişlerinin yüzde 82’sinin Trumore uygulaması üzerinden gerçekleştirildiğini açıkladı.

Mehmet Gürcan Karakaş’ın açıklaması şöyleydi:

“ToggTrumore uygulamamız 9 haftada 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Tüm Togg T10X ön siparişlerin %82’si Trumore üzerinden gerçekleşti. #MobiliteyiYenidenTanımlıyoruz”

Trumore uygulamasının özelliklerini merak ediyorsanız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir