Shiba Inu’dan (SHIB) Takdir Alan İş Birliği!

Shiba Inu, yakın zamandaki hamlelerine bir yenisini daha ekleyerek, blockchain’de kadınları desteklemek amacıyla IWB ile ortaklığa gitti.

Son haftalardaki yakım haberleri ve Shibarium ile gündeme damga vuran SHIB, yeniliklerine devam ediyor. Shiba Inu’nun Metaverse projesi, International Women of Blockchain (IWB) ve NowPayments ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Yapılan ortaklığın amacı, kadınların tüm alanlarda blockchain endüstrisine aktif katılımını teşvik etmek şeklinde belirtildi. Ortaklık, Shiba Onu proje lideri Shytoshi Kusama tarafından yakın zamanda oluşturulan bir fon aracılığıyla başladı. Ayrıca IWB, perşembe günü bir resmi basın toplantısı düzenleyerek, Web3 sahnesinde cinsiyet çeşitliliğini vurguladı.

SHIB-IWB Ortaklığıyla İlgili Bilgiler Yayınlandı

Paylaşılan bir Forbes raporuna göre, ankete katılan 141 adet kripto hizmeti sunan firmadan yalnızca 5’inin kadın kurucuya sahip olduğu belirtildi ve bu da sektörde kadınların katılımına duyulan ihtiyacın bir göstergesi oldu. Sytoshi Kusama’nın oluşturduğu fon ile başlatılan bu ortaklık, başlangıçta Shibarium’a kadın katılımcı artırmayı planlıyordu.

NFA Labs, Marcie Jastrow, Lisa Watts Sherri Cuono ve Unification dahil olmak üzere çeşitli kuruluşların katkılarının ardından fon güncel olarak 50.000 $’a sahip. SHIB’in de yer aldığı bu dev ortalık, Shibwomen sayısını artırmaya çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir