Odatv yazdı Akşener açıkladı: Adayım Hakan Peker

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında Karabük Safranbolu Belediye Başkan adayının Hakan Peker olduğunu açıkladı. Hakan Peker, Odatv’ye Ağustos ayında verdiği röportajda Karabük’ün Safranbolu ilçesinden Belediye Başkanlığı’na adaylığını koyacağını açıklamıştı. İlk açıklamayı Odatv’ye yapan Peker, hangi partiden aday olacağına ilişkin soruya ise “Şu anda özellikle görüştüğümüz bir parti yok” diye yanıt vermişti.

Akşener, Peker’in adaylığına ilişkin şöyle konuştu:

“Hakan kardeşime ayrıca teşekkürüm var. İYİ Parti ile yol yürümek kolay bir iş değil. Her taraftan taş atılan bir siyasi yapıyız.

Eskilerin bildiği bir cümle vardır ‘Bas mümin dalına gör ondaki imanı’. Biz habire iman görüyoruz nasırlara bastığımız için. Ne İsa’ya ne Musaya’ya gidemedik bir türlü yaranamadık.

Bir sanatçı hayatını o yönde kazanan bir arkadaşımız memleketinde daha iyi işler yapmayı göze alarak belediye başkan adayı oluyor ve kayıplarının hiçbiri umrunda değil. Allah razı olsun, hepinizden Allah razı olsun”

Siyasete atıldı, ilk açıklamayı Odatv’ye yaptı… Hakan Peker o belediyeye aday olacak… Genç popçularla ilgili ne söylediMagazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x